Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
4
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
5
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
6
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
7
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
8
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
9
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
10
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
11
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
12
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
13
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
14
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
15
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
16
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
17
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
18
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
19
Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání - dodatečný zápis
20 21
22 23 24 25 26 27 28

Fulltextové hledání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Organizace školního roku > Zaměstnanci školy

Zaměstnanci školy 2020 - 2021

Vedení školy

ředitelka školy

Mgr. Světlana Ruprechtová
zástupkyně ředitelky Mgr. Monika Hojgrová

Oblast výchovného poradenství:

výchovná poradkyně Mgr. Monika Hojgrová
metodik prevence sociál. patologických jevů Mgr. Magda Salajová
koordinátor EVVO Mgr. Dana Janíková

Základní škola

Třídní učitelé:

 I. třída  Mgr. Zuzana Holečková
II. třída Mgr. Eva Jochmannová
III. třída  Mgr. Vendula Wiedermannová
IV. třída Mgr. Sylvie Vykydalová
V. třída  Mgr. Monika Jelínková
VI. třída Mgr. Dana Janíková
VII. třída Mgr. Silvie Jakešová
VIII. třída Mgr. Barbora Macharáčková
IX. třída Mgr. Jaroslava Hrycíková

Netřídní učitelky, učitelé:

paní učitelka Mgr. Monika Hojgrová
paní učitelka  Mgr. Magda Salajová
paní učitelka Mgr. Kateřina Popelková
asistent pedagoga  Jana Kašná 
asistent pedagoga  Hana Čunderlová 
asistent pedagoga  Miroslava Doležalová
asistent pedagoga Jaroslava Měsícová
školní asistent Viktorie Kašná

Provozní zaměstnanci školy:

školník

Jaroslav Čunderle 

pracovnice provozu Miroslava Nováková
pracovnice provozu Ivana Šišmová

Školní družina:

vychovatelka Hana Zahradníčková

Školní jídelna - výdejna:

výdejna

Dana Benešová